• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Playstation 4 Pro

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

prolivot

Gaining Experience
28 декември 2014
307
358


2 контролери и сите кабли и додатоци што доаѓаат во кутијата.
Пред 3 месеци исчистено целосно и сменета термална паста.

Гратис 20 ps plus collection игри на акаунт(мора да имаш PS plus)

18000 денари
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,649
Мислења
829,662
Членови
28,653
Најнов член
sashka973
На врв Дно