1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка PlayStation 4 500GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од TylerMkD, 10 Септември 2019.

 1. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,080
  3,410
  7 ноември 2014
  Машко
  Некогаш е време да се разделиш...

  Ако може проценка за форумска цена (не планирам надвор од форум) за PlayStation 4 500GB со два гејмпади (оригинал + GT Sport). Вториот гејмпад е минимално користен и е како нов (максимум 10 часа). Конзолата е купена од Галерија, со што гаранцијата е истечена.

  Генерално не е користена премногу, а работи нормално и досега не пројавила никакви проблеми.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Вклучени оригинални игри:
  1. Uncharted 4
  2. Uncharted: Lost Legacy
  3. Killzone: Shadow Fall
  4. Ratchet & Clank
  5. Until Dawn
  6. Infamous: Second Son
  7. Journey
  8. Flower
  9. Driveclub (на Blu-ray диск)
   
  StefAngel, Ребро и на GGTT1 им се допаѓа ова.
 2. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,080
  3,410
  7 ноември 2014
  Машко
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  885
 2. dino
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  735
 3. Psycore
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  4,516
 4. Saso PC
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  443
 5. BadGirl007
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  3,814
Вчитување...

Сподели

Вчитување...