1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PlayStation 3

Дискусија во форумот 'Конзоли' започната од BadGirl007, 8 Август 2019.

 1. BadGirl007

  BadGirl007
  Intern

  120
  29
  3 oктомври 2018
  Женско
  Некој што користи PS3 нека ми пише порака. Една мала услуга ми е потребна. :angel:
   
 2. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,518
  14 Мај 2008
  Машко
  Па пиши јавно што е маката
   
 3. BadGirl007

  BadGirl007
  Intern

  120
  29
  3 oктомври 2018
  Женско
  Не е за јавно. :geek:
   
 4. efto

  efto
  Gaining Experience

  294
  253
  19 Април 2007
  Се снајде или уште треба помош?
   
 5. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,518
  14 Мај 2008
  Машко
  Оукеј, ондак приватно
   
 6. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  759
  388
  25 Јули 2015
  Машко
  Економетричар, Ph.D
  Да не најде некој јузер-френдли крак? :)
   
Слични теми
 1. Tayshaun
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,768
 2. Psycore
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  4,806
 3. viksa86
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  411
 4. Saso PC
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  480
 5. Jedah
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  366
Вчитување...

Сподели

Вчитување...