1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PlayStation 2 Игри

Дискусија во форумот 'Софтвер за останати видови на ИТ уреди' започната од aldo, 6 Јули 2010.

 1. aldo

  aldo
  Intern

  57
  1
  16 Јуни 2010
  Еден мој другар има PlayStation 2 и му више не му се даваат пари за оргинални игри бидејќи нема чип.Дали ќе може да симне игра од интернет и да ја изрежи на CD ќе работи или не.
   
 2. gligorr

  gligorr
  Intern

  29
  5
  24 Јануари 2010
  Додека не стави чип нема друг начин освен оригинални игри. Ако купувал оригинали до сега поефтино му било чип да стави :)
   
 3. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,614
  3,528
  11 Декември 2008
  Машко
  нека го чипува прво околу 40 евра ќе го кошта и после нека си симиња игрици од интернет.
   
 4. aldo

  aldo
  Intern

  57
  1
  16 Јуни 2010
  Јас гледав на интернет и симнав една програма од пиратска а пачира и ја прави оргинал.
   
 5. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,508
  14 Мај 2008
  Машко
  И коа ќе се разбудиш.....
   
Слични теми
 1. Tayshaun
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,821
 2. Vermilion
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,060
Вчитување...

Сподели

Вчитување...