1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PlayStation 2 игри - 130ден.

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од toshex, 27 Јули 2019.

 1. toshex

  toshex
  Unstoppable

  3,983
  3,970
  18 Септември 2013
  Машко
  Продавам неколку оригинални PlayStation 2 игри. Игрите доагјаат без кутии и пропратни материјали, само диск. Дисковите се во многу добра состојба без видливи гребаници (напомена дека може да има микро гребаници како знаци на користење кои не ги сметам за видливи или сериозни маани). Сите се тестирани по неколку пати и работат без проблеми секогаш од прва. Игрите се следните:

  Call of Duty Finest Hour - Англиски Јазик
  die Simpsons das spiel - Германски Јазик
  Smackdown Vs. Raw 2007 - Англиски Јазик
  Smackdown Vs. Raw 2006 - Англиски Јазик
  Smackdown here comes the pain - Англиски Јазик
  Final Fnatasy X-2 - Германски Јазик

  Цена поединечно = 130 денари од игра
  Цена за сите 6 = 600 денари!!!
   
  На architect му/ѝ се допаѓа ова.
 2. toshex

  toshex
  Unstoppable

  3,983
  3,970
  18 Септември 2013
  Машко
 3. toshex

  toshex
  Unstoppable

  3,983
  3,970
  18 Септември 2013
  Машко
  НОВА ЦЕНА (итно): 400 денари за сите 6 игри комплет, без малтретирање со Карго само ќе ве молам.
   

Сподели

Вчитување...