Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Playstation 2 (домакински среден)

Optipro

Gaining Experience
5 мај 2021
398
284
Имам плестејшн 2, среден ентузијастички со тоа што има hdmi мод(односно ХДМИ приклучок) како и хардиск вграден директно на матичната плоча од плестејшнот.. (не е со network adapter) .. одлично е среден и софтверот за многу лесно додавање на игри.. и нт..

Ме интересира дали некој успеал да поврзи маус и тастатура на пс-то? Односно зборувам за маус и тастатура кои не се наменети стрикно за Playstation..

Се надевам има и друг мераклија па да сподели искуство.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно