1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PlayStation 2 - 1200ден.

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од toshex, 24 Јули 2019.

 1. toshex

  toshex
  Unstoppable

  3,954
  3,948
  18 Септември 2013
  Машко
  Продавам извонредно сочувана PS2 Slim 90004 конзола, заедно со видео и струен кабел и една оригинална игра (Terminator 3, на германски јазик). Конзолата е лично од мене проверена и исчистена внатрешно и надворешно. Купена е во комплет со игри, само затоа што бев заинтересиран за игрите а продавачот не ја делеше. Конзолата не е чипувана.

  rsz_20190724_033854.jpg

  Со конзолата не добивате мемориска картичка. Гратис со неа доаѓа и контролер во незавидна состојба, на кој (веројатно) не му работат аналогните стикови. Поради тоа се подарува без да влијае на цената.

  ЦЕНА ФИКСНО: 1500ден.
   
  Последна промена: 24 Јули 2019
  На Luxell, Nomad, JunkieMKD и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. toshex

  toshex
  Unstoppable

  3,954
  3,948
  18 Септември 2013
  Машко
  1200 денари!!!
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 3. toshex

  toshex
  Unstoppable

  3,954
  3,948
  18 Септември 2013
  Машко
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Tayshaun
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,675
 2. Psycore
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  4,057
 3. viksa86
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  342
 4. Saso PC
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  418
 5. Jedah
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  305
Вчитување...

Сподели

Вчитување...