1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PlayStation 1

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Jedah, 22 Март 2019.

 1. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  937
  1,433
  6 ноември 2007
  Се продаваат 2 комплети.

  PlayStation 1 - чипуван
  Playstation Dualshock controller
  Playstation oбичен controller
  Sony мемориска картичка
  PS1 Multitap + гратис додатен DS контролер
  AV кабел
  AC кабел
  -------------------------------------------------
  1500ден.
  1.jpg


  Playstation One - чипуван
  Playstation Dualshock controller
  Sony мемориска картичка
  AV кабел
  AC адаптер
  -------------------------------------------------
  1000ден.
  1.jpg

  Конзолите се како нови. Контролерите се како нови. Супер функционални ласери.

  Повеќе слики на Imgur
   
  На esquimaux, tupacan, highflyer и уште 2 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Tayshaun
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,765
 2. Sm0k3y25
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,953
 3. Psycore
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  4,760
 4. viksa86
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  411
 5. Saso PC
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  480
Вчитување...

Сподели

Вчитување...