1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Play Station Network

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од mariomako, 7 Мај 2011.

 1. mariomako

  mariomako
  Гостин

  Zdravo momci,

  imam play station 2 i kje go povr\am so internet, i sto opcii dobivam, dali treba da se registriram, dali treba da platam ne[to ili besplatno e?

  pozdrav
   
 2. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,516
  14 Мај 2008
  Машко
  Бесплатно е, ама многу е мал бројот на игри што може да се играат онлајн, а и серверите се мртви, сепак се работи за умрена конзола.
   
Слични теми
 1. username
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  7,461
 2. MacedonianBoy123
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,397
Вчитување...

Сподели

Вчитување...