1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Play Station 4 500GB Бел - Со гаранција

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од brzi, 27 oктомври 2017.

 1. brzi

  brzi
  Gaining Experience

  217
  110
  18 Април 2007
  Здраво,

  Ме интересира проценка за PS4 500GB Бел со еден контролер, купен од галерија пред месец дена - доаѓа спакован како од продавница - само кабелот за струја и контролерот беа извадени од најлон.

  Нема игри со него, го купив за да ја играм Bloodborne која ја купив преку амазон како digital download.

  Се на се 30-40 часа користен.
   
  На Jovan2389 и skullmonkey им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. MacedonianBoy123
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,370
Вчитување...

Сподели

Вчитување...