• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

PLAY FOR YOUR CLUB

  • Ја почнал/а темата
  • #2
M

Mr.Alien

Гостин
Ајде бре, што фудбалери бевте....испробајте, ќе ви се допадне!
 

Ibrakadabra

Intern
11 октомври 2007
342
7
www.rcizvor.mk
Абе ајде, тоа пеналот на крај се скинав промашувајќи го... Лелеее.... саат време утепав на ова : )))) Топ е.... :p

По колку поени праите?!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5
M

Mr.Alien

Гостин
Е како да не тешко....толку разбирате :LOL:.
Нели една линија шета лево-десно - тоае каде ќе оди топката после шутот. Импровизирајте.....
А разгледајте убаво. Има и други игри на овој сајт врзани за фудбалот, варијации на овие две.
 

Ibrakadabra

Intern
11 октомври 2007
342
7
www.rcizvor.mk
колку поени праите? На волеј шутевите што се? Јас напраив околу 35000 и после пеналот го утињам... 1 пенал дали дадов од 10... со Wallcot и тоа хехехехе
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10
M

Mr.Alien

Гостин
Па никој не рече дека е како ФИФА :)).
Дајте малку дух, не распнувајте веднаш на крст.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,794
Мислења
850,524
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно