1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Plant simulation

Дискусија во форумот 'Софтвер за останати видови на ИТ уреди' започната од dule_, 16 Мај 2018.

 1. dule_

  dule_
  Gaining Experience

  150
  92
  7 Март 2015
  Дечки знае некој да ја работи програмава?

  Потребен ми е проект некој да ми изработи за парична надокнада.

  Фала однапред :)

  Sent from my MI 6 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. Ci@_11
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  956
 2. super_hacker
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,216
Вчитување...

Сподели

Вчитување...