• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Pixel 7 Pro

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
2.993
4.862
Битола
Rikimaru додаде нов оглас:

Pixel 7 Pro - Проценка

Некој да купил, а не е задоволен па сега го продава нека пиши порака. Секако ќе купувам овие дена па да видам да не има некој на форумот.

Еден услов: телефонот да е скоро како нов, да не се познаваат траги на користење воопшто (ако сте успеале да го сочувате дотолку).

Поздрав, фала.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.590
Мислења
926.672
Членови
33.196
Огласи
1.301
Најнов член
tamildhol
На врв Дно