• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pixel 4a во Македонија?

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,653
Мислења
822,546
Членови
28,294
Најнов член
silverCM
На врв Дно