1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Pixel 2xl 64 gb Panda

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Sludge.Factory, 17 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  Се продава, зачуван како нов Пиксел 2 хл.

  Цена 16500 ден

  IMG_20191117_153728.jpg IMG_20191117_153739.jpg
   
  На Speedster, stefan_off, aleksuperior и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
 3. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
 4. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
 5. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
 6. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  883
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
Слични теми
 1. toshex
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  3,554
 2. nik0la_

  Проценка Pixel 2 XL

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,304
 3. Necromancer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  754
 4. DaVoRkNe

  Продадено Pixel 2 XL

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  524
 5. Иванчо
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  153
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...