• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pioneri 94 fudbal

  • Ја почнал/а темата
  • #1

arjan

Intern
25 јануари 2008
123
0
Znae li nekoj kade moze da se barat tabeli i rezultati od pioneri 94 fudbal, .Pozdrav
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Пионери 94 фудбал? :zbunet:
На која категорија мислиш? Школска лига, Македонска лига, Европска.......
Малку ти е прашањево нејасно поставено.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Не знам ама тешко дека ќе најдеш на интернет табели и резултати од Македонска пионерска лига а посебно од 94-та.
 

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
nikade nema da najdes bidejki ne se natprevaruvaat za bodovi
moze samo ako ima nekoi talentcinja ili ako odat nekade na strana
znaes da se slucuva nesto vazno okolu niv inace vaka nema tabeli ,nema sto da se zboruva za niv :)) no sigurno ke se zboruva i ke ima tabeli za edno 3-4 godini
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,204
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно