1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Pickbox.TV ,промоција

Дискусија во форумот 'Останато' започната од kirev, 7 Февруари 2015.

 1. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,299
  3,676
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
  Преку кутијата од МаксТВ. Или оди на www.pickbox.mk да ги видиш другите опции
   
 2. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,260
  2,758
  21 Јануари 2011
  Машко
  Од тоа што разбрав на сајтов, значи на мојава тв кутија со win 10 ќе мора да одам преку прелистувач и да инсталирам некој плагин кој го викаат Verimatrix за да гледам филмчиња и остало.
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,637
  7,708
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Јас го активирав ова на мах тв и се разочарав. Страшно сиромашна понуда. Идам серии > анимирани и очекувам да ги најдам сите сезони барем на simpsons, futurama, family guy, american dad, southpark, rick & morty итн. и гледам само една имаат - дилберт :)

  Одам филмови > акција и гледам 10 филма во понудата меѓу кои American Ninja 4, XXX и Into the Blue 1 и 2. Најнов филм во таа секција беше Crouching Tiger Hidden Dragon.

  Одма свртев на 122 да го откажам и наводно системот не ме регистрирал сеуште, утре (т.е. денес) да се јавам. Секаде пишува 7 дена бесплатно, ама тие 7 дена не се тест период него се додаваат на првата уплата од 30 дена, т.е. место 30 дена за 299 ден. добиваш 37 дена.

  Така ми е кога ме мрзи едно УСБ да снимам и да им однесам материјал за гледање на стариве.
   
  Krkac, goranzoran, Oktar и на уште 1 им се допаѓа ова.
 4. zirkach

  zirkach
  Gaining Experience

  193
  145
  12 Февруари 2015
  Машко
 5. krema

  krema
  Professor

  11,067
  10,577
  24 Јуни 2009
  Машко
  Уште да си ги средат серверите како што треба и ќе бидат топ.
   
 6. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,637
  7,708
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Во топ серии им е наведена Il paradiso delle signore тоа е сигурно онаа Парадизо што иде на 24вести хаха
   
 7. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  503
  419
  9 Јули 2018
  Машко
  серверите не им чинат исто и сериите лош избор...
   
 8. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,290
  840
  12 Април 2013
  Машко
  Што се жалиш кој сервери јас немам никаков проблем :D

  За филмови се тапа, за серии се добри имаат добри норвешли ,шведски итн, ги начекав на блек фрајдеј па си платив за 1година
   
 9. krema

  krema
  Professor

  11,067
  10,577
  24 Јуни 2009
  Машко
  За бесплатно во наредниот период се одлични.

  @123456
  Кај нас овие од “А један“ изгледа го стегнаа вентилот на појако, еден search не можам да направам а камо ли да пуштам видео. :)
   
 10. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,290
  840
  12 Април 2013
  Машко
 11. krema

  krema
  Professor

  11,067
  10,577
  24 Јуни 2009
  Машко
  Јас не, ама може да и се даде шанса, ветува некако.
   
 12. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,290
  840
  12 Април 2013
  Машко
  добра оценка има а гледам и ја обновиле со нова сезона
  04.05 ке ја пуштат
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 13. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,290
  840
  12 Април 2013
  Машко
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 14. krema

  krema
  Professor

  11,067
  10,577
  24 Јуни 2009
  Машко
  Aaaaaaaaaaaaaaaa
  Вчера ја изгледав у еден здив :)

  Сега пикирам што да гледам, дали Condor или Hatufim. :)
   
  На 123456 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,260
  2,758
  21 Јануари 2011
  Машко
  12 monkeys :innocent:
   
  На ARMac му/ѝ се допаѓа ова.
 16. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,637
  7,708
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  И од мене препорака, уживанција за оние што сакаат постапокалиптичен умерен sci-fi.
   
 17. VerGer

  VerGer
  On your way to fame

  810
  755
  9 ноември 2016
  Машко
  ИТ
  башка снимано у македонија :D

  edit: мал дел, не цела серија (да не се буни некој)
   
Слични теми
 1. bobanmak
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,572
 2. HijackHacker
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,455
 3. Stefan Grozdanovski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  879
 4. elena27
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,583
Вчитување...

Сподели

Вчитување...