1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Pi 4 4GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Gucci, 23 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  809
  643
  5 Јули 2011
  Си поиграв некоја недела, може сега да му најдеме нов сопственик.
  Добивате се комплет од сликите подоле.
  4000 денари.

  1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg Untitled.png
   
  cyberbaze, Oktar и на borcep им се допаѓа ова.
 2. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  804
  712
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
 3. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  809
  643
  5 Јули 2011
  Продадено на Зипо
   
  На Zippo му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...