• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Php post scipt

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

dimitars

Gaining Experience
8 мај 2007
1,685
342
Почетник сум во пхп и ми треба да направам post script, значи некоја скрипта за да оставам статии во странава. По можност да не е некоја многу комплицирана за да можам да ја разберам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,543
Мислења
859,054
Членови
29,942
Најнов член
taurusmk
На врв Дно