• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

PHP i Java programeri

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Elena S

Intern
24 јуни 2009
7
0
Italijanska firma WAKONDA so sedishte vo Skopje, ul. Leninova 44/1 ima potreba od novi PHP i JAVA programeri so iskustvo vo slednite oblasti:

- PHP 5,
poznavanje na CMS sistemi po moznost eZ Publish,
MySql database

- JAVA, J2EE, EJB, JSP, AJAX, SQL database

potrebno e poznavanje na Angliski jazik,

Site zainteresirani moze da ispratat svoe CV na angliski jazik na e-mail adresa: [email protected] so naznaka za koja oblast apliciraat (PHP ili JAVA programer)

Konkursot trae do 15 Juli 2009

So pocit,
Wakonda
www.wakonda.biz
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Elena S

Intern
24 јуни 2009
7
0
Se raboti na proekti za stranski pazar. Za onie koi se seriozno zainteresirani, neka pratat svoe CV i se ke im bide objasneto na samoto intervju.
 

Xenor

Intern
12 март 2009
812
41
Па за да биде човек заинтересиран треба да му се понуди нешто а не само со прашањето барам програмери.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,087
Мислења
838,209
Членови
29,009
Најнов член
frameofmind
На врв Дно