• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

PHP HelpDesk

  • Ја почнал/а темата
  • #1
D

DimitarMK

Гостин
Здраво, ако може да ми предложите некоја добра, бесплатна HelpDesk апликација во PHP, слична на онаа на No.net - http://biz.on.net.mk/livehelp, или пак со резервирање на Ticket-и.

Поздрав и Фала :bye1:

EДИТ: Си најдов скрипта, закон е, во Fantastico си ја имаше :muahaha:, официјалната страна е http://www.helpcenterlive.com.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
863,558
Членови
30,068
Најнов член
petrovskib
На врв Дно