• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

PHP Фото галерија

  • Ја почнал/а темата
  • #1

peenutsteam

Intern
6 јануари 2008
4
0
Здраво, ми треба некоја добра но и едноставна фото галерија, скрипта. Да можам да ги распоредувам на пример фотографиите по различни категории и сл. Фала
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,972
Мислења
853,904
Членови
29,621
Најнов член
unnamed192
На врв Дно