• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

[Photoshop Tutorial] Best Kept Secret

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Ова не е можно ... лол ... хм.... хаха... незнам дали да се чудам или смејам
 

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
Sto i fali!!!Slikava ke ja stavam letovo na prozor da ne mi vlagaat komarci ili vo podrum da mi gi brka staorcite:p:p:D:D
Haha se zezam,se gleda deka e se prirodno na nea.;)
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Де бре, што ја направивте Опра! :zbunet:
Еве за промена видете ја оваа Опра. :shmeker:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Овие слики се веројатно направени пред 10 години :D Опра е сега како трокрилен шиифуњер (шкаф, плакар).
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Добар матап!!! Баш да видам мене како ќе ми успее :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,516
Мислења
858,262
Членови
29,926
Најнов член
Trafika
На врв Дно