• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Photoshop CS4

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
хммз.. Колку што разгледав на официјалната не најдов дека е Бета.. Има само инфо и цена.. Така да, веројатно е цела верзија, т.е комплетната cs4
 

c0mrade

Gaining Experience
11 септември 2008
132
94
Таа на страната најверојатно е Триал верзија... Али ја има целосно за вадење на попознативе торент портали... Ја симнав околу 7 ипол гига е и си работи се најнормално....
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Ако ја симна и ако е во ред, дај постави го линкот.
Бидејки е торент сајт, а photoshop НЕ е бесплатен, така да, тоа не го очекувај на овај форум.

Прочитај го постот од Amd погоре, и веќе еднаш прочитај ги правилата.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

cacko_ku

Intern
16 октомври 2008
110
2
Luge ja ima izlezemo finalnata verzija na PS CS4 toa znam i na oficijalniot sajt ja ima da ja kupish no seuste ja nema za TRY onaa verzija od po 30 dena, a po istekot na 30-te dena ti treba samo dobar keygen :)):))

Ima i opcija da ve potseti koga ke bide dostapna za download TRY verzijata jas cekam na toa, no mislev deka veke nekoj od vas ja ima najdeno najnovata verzija
Nisto ne ni preostanuve osven da cekame za try verzijata do togash pozdrav
cacko

Ја симнав околу 7 ипол гига е и си работи се најнормално....
ne mi se veruva deka e tolku 7.5GB, CS3 verzijata odvaj bese 700 MB.Ja sekoja verzija do sega ja downlodirav od oficijalniot sajt a potoa samo ja krakuvav, taka da ne mi e sigurno da downlodiram od torent ili drugi linkovi
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Luge ja ima izlezemo finalnata verzija na PS CS4 toa znam i na oficijalniot sajt ja ima da ja kupish no seuste ja nema za TRY onaa verzija od po 30 dena, a po istekot na 30-te dena ti treba samo dobar keygen :)):))

Ima i opcija da ve potseti koga ke bide dostapna za download TRY verzijata jas cekam na toa, no mislev deka veke nekoj od vas ja ima najdeno najnovata verzija
Nisto ne ni preostanuve osven da cekame za try verzijata do togash pozdrav
cackone mi se veruva deka e tolku 7.5GB, CS3 verzijata odvaj bese 700 MB.Ja sekoja verzija do sega ja downlodirav od oficijalniot sajt a potoa samo ja krakuvav, taka da ne mi e sigurno da downlodiram od torent ili drugi linkovi
Okolu 7.5GB mozda e celiot CS4 a photoshop e okolu 1 i kusur GB. Try verzija ima i e okolu 850MB.
E sega tebe ne ti e sigurno da ja simnes od torent????
Zosto? Mislis deka ke simnes virus ili nekoj torent sto e fake? Za se si ima lek, pod sekoj torent imas komentari koi treba redovno da se citaat koga siminjas nekoj torent, taka da nema potreba od strav. A sto mislis deka ako go simnes od oficijalniot sajt i posle nema moznost da simnes nekoj zarazen crack ili keygen???
Taka da ne se sekiraj ne e tolku strasno da simnes od torent.
Eve ti link za photoshop-ot sto go barase ..... TRIAL verzija :)
http://www.mininova.org/com/1917885
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
a vo torentot ima li nekoj crack ili keygen za da ne mi se trail version
Те молам престани да дискутираш за пиратерија и нелегални работи.
Прочитај ги уште еднаш правилата на форумов. Доколку продолжиш ќе морам да те банирам барем привремено. Сметај го ова како опомена пред бан
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Bulu bulu bulu praterija nikako... Ova e edinstvena rabota koja sto me nervira na forumov, pa za da NE sme gi prekrsuvale pravilata onda aj ke si platam 999$, nema problem....:lut2:
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,286
28,589
kalco.ru
Bulu bulu bulu praterija nikako... Ova e edinstvena rabota koja sto me nervira na forumov, pa za da NE sme gi prekrsuvale pravilata onda aj ke si platam 999$, nema problem....:lut2:
Па немораш ти да чекаш на форумов за да добиеш линк...слободно користи си гугл и симнувај си варез колку ти душа сака таму никој не ти наметнува ни правила ниту пак ти забранува некој нешто....а уште помалце и БАН ќе ти дадат :)) затоа ако сакаш да си го симнеш почепкај малце го има веќе на торенти ај позз
 

Supervisor

Intern
15 октомври 2008
82
19
Претераа веќе со верзииве. Не знам што прават само вадат верзии нови. Аман
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
@fatal1ty_ se soglasuvam so tebe, nego samo mrazam toa non stop da go citam, ne li bi mozelo nekako preku PM da se predupredat clenovite vo vrska so toa.. (izvinete za off-topicot)....
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,428
1,184
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Претераа веќе со верзииве. Не знам што прават само вадат верзии нови. Аман
Добро е тоа, бидејќи не се верзија како верзија само ново бројче, туку стварно имаат промени.
Конкретно кај Photoshop имаат 64 битна подршка, побрза работа во комбинација со графичката и многу други работи.
 

Devojkata

Gaining Experience
30 ноември 2008
174
56
Инаку инсталација што ја имам јас е 62,5мб :) така да кој ја сака може 10 мин даја има ... не е триал :D
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
куклата незнам што си симнала но cs4 не е толку туку доста повеќе ~800мб Photoshop CS4 Extended

дури ни портабле верзија не е толку:isplashen:
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
куклата незнам што си симнала но cs4 не е толку туку доста повеќе ~800мб Photoshop CS4 Extended

дури ни портабле верзија не е толку:isplashen:
Најверојатно симнала само crack без софтверот:)
....... и нормално со по некој вирус.
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,286
28,589
kalco.ru
@zlatkogv Тебе никој не ти брани да користиш пиратерија! тоа право го нема никој....туку човекот ти кажува дека овде на форумов тоа не се толерира ако сакате прифатете го тоа ако не немора да полимизирате во темите....:D

Поздрав
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,589
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно