Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Photoshop cs3 potreba :)

Статус
Затворена за нови мислења.

Mao

Practice makes perfect
5 јуни 2007
1.317
1.074
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
Go simnav photoshop cs3 od net, i sea me zeza nekoj krak. Dokolku ima nekoj keygen ili nekoj krak sto raboti bi go zamolil da pise pm ili da objasnu tuka sto kako. Thanks
 
M

Mr.Alien

Гостин
Постирање на кракови, сериски броеви, keygen-и е забрането (rule No.6).
Контактирајте се преку некој соодветен контакт клиент, разменете си мејлови...понатаму е ваше.
 

Mao

Practice makes perfect
5 јуни 2007
1.317
1.074
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
Jas ne rekov nekoj tuka da postira, tuku samo morav da navestam nekako deka baram krak i da mi pisat pm. Se jasno si e napisano gore.
 

D

Администратор
31 март 2007
3.914
3.991
www.iwmnetwork.com
Jas ne rekov nekoj tuka da postira, tuku samo morav da navestam nekako deka baram krak i da mi pisat pm. Se jasno si e napisano gore.

А што не разбираш во: Овој форум не поддржува нелегални работи?!
Што е јасно напишано "горе"?

Го користиш овој форум за да дојдеш до нелегален софтвер - тоа е што мене ми е јасно.

Имаш предупредување, јавно.

Темата е заклучена.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.113
Мислења
974.769
Членови
35.416
Најнов член
gpodyt
На врв Дно