Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам Phone Case Samsung A53 5G

Статус
Затворена за нови мислења.

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
470
280
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Miki98 додаде нов оглас:

Phone Case Samsung A53 5G - Проценка

Здраво
подарувам маска за телефон
samsung A53 5G, пратката што ја примив наместо кабел маска ми излезе и беше отворена.
Погледнете го атачментот 116446
Погледнете го атачментот 116447
Трошоците за карго:
Бесплатна достава

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.094
Мислења
955.299
Членови
34.499
Огласи
2.307
Најнов член
User28472
На врв Дно