1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Philips 42pfl4007h???

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од sasemkd, 5 Февруари 2019.

 1. sasemkd

  sasemkd
  Intern

  211
  39
  24 Јануари 2010
  Do pomogne nekoj.
  Tvto nesaka da gi najde digitalnite kanali na koja zemja go stavate tvto posle fabricki reset?
  Kablovska od multimedianet naselba ilinden
   
 2. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,762
  3,209
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Пробај промени го регионот на телевизорот, кај мене со регион бугарија или србија, било кој од двата после пребарување канали ми ги најде и дигиталните и аналогните
  Едит: на телекабел сум ама би требало истово да функционира и кај тебе
   
Слични теми
 1. goki1990
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,298
 2. dramallama
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  506
 3. PsyShadow
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  5,564
Вчитување...

Сподели

Вчитување...