1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Philips 247E3LHSU/69

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Arabian, 16 oктомври 2019.

 1. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  571
  281
  5 ноември 2013
  Машко
  Здраво дечки, ако може една проценка , па подоцна би идел и на продажба.
  Full Hd мониторче Philips 247E3LHSU/69 , пред 6 години е купен, последните 3 години едвај и се користи, повеќе фака прашина. Нема мртви пиксели, не е сервисиран, во перфектна состојба е.
  Точен модел е овој.
   

  Прикачени датотеки:

 2. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  206
  208
  9 Јули 2018
  Машко
  околу 4к
   
 3. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  1,039
  1,604
  13 Јануари 2014
  Машко
  Пред две години продадов LG, 22", со IPS панел и HDMI порт, во беспрекорна состојба, за 4000, едвај. Имаше и преостаната гаранција и беше користен нешто повеќе од две години.

  За твојов јас би рекол 3к, ама и за толку прашање е дали ќе го дадеш.
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,282
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 5. Zabegann

  Zabegann
  Gaining Experience

  57
  55
  19 Јануари 2015
  Машко
  3k Да беше LED ќе идеше повеќе
   
 6. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  571
  281
  5 ноември 2013
  Машко
  Оди на продажба за 3к.
  Можна замена за Dell U2419H со моја доплата
   
 7. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  571
  281
  5 ноември 2013
  Машко
  Продаден на член од форумот. Може клуч
   

Сподели

Вчитување...