Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено PHILIPS 24 3V - LED Interfaces VGA DIVI HDMI

Статус
Затворена за нови мислења.

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
244
708
Skopje
bristlebac додаде нов оглас:

PHILIPS 24 3V - LED Interfaces VGA DIVI HDMI - Проценка

Монитирот е користен во домашни услови, ретко употребуван така стои, без никакви оштетувања, мислам дека подлежи под гаранција треба да ја најдам да видам до кога. Земен е од форумот. По карго никако, по можност новиот газда да биде од Скопе.

Видете го целиот оглас...
 

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
244
708
Skopje
60 hz
 

Атачменти

 • viber_image_2022-11-22_00-18-27-440.jpg
  viber_image_2022-11-22_00-18-27-440.jpg
  238,8 KB · Прегледи: 66
 • viber_image_2022-11-22_00-18-27-575.jpg
  viber_image_2022-11-22_00-18-27-575.jpg
  217,4 KB · Прегледи: 67
 • viber_image_2022-11-22_00-18-30-030.jpg
  viber_image_2022-11-22_00-18-30-030.jpg
  152 KB · Прегледи: 69
 • viber_image_2022-11-20_22-12-36-598.jpg
  viber_image_2022-11-20_22-12-36-598.jpg
  226,8 KB · Прегледи: 68
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.773
Членови
34.920
Огласи
2.634
Најнов член
ekamcevski
На врв Дно