• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Песните од "Македонија Навива"

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

DaDo|BT

Intern
21 септември 2007
258
13
dad0bt.blogspot.com
сите оние што не успеаја да си го купат новото CD "Македонија Навива" можат да ги спуштат песните од ...zabraneto
на CD-то се наогаат песните :
# Смело Македонијо-Соња Тарчуловска
# Одиме на победа- Јован Јованов, Елвир Мекиќ и Иван Јованов
# Деца на Сонцето- Нокаут
# Македонска Армија-Кристина Арнаудова и Ѓоко Таневски
# За Македонија-Тамара Тодевска и Тони Зен
# Навивачка-Дени те чува
# Македонја навива за вас -Тоше Проески
# Удри јако -Куку Леле
# Најјаки од се -Дани
# Напред Македонија-Каролина Гочева
# За нас-Супер Хикс
# Ова е Македонија-Морал
# Химна на република македонија
# Химна на република македонија-Инзтрументална верзија
# Химна на република македонија-Навивачка верзија
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно