• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Песната што оди во позадина [HELP]

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=5MsYWNuQWFk"]YouTube - America's Got Talent - Great gymnastic girl habilities[/ame]

Ако може некој да ми каже како се вика композицијата што оди во позадина на ова клипче...
Благодарам однапред.
:zbunet3:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,001
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно