• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Песна за нашиот Тоше

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Najdov edna pesna za tose na youtube.com.Slusnete ja.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=AQjgkvUbWg8"]YouTube - Pesna za Toše (a song for our angel Tose Proeski)[/ame]
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4.717
220
www.foxmediahouse.com
Оваа песна ја имам уште дента кога излезе се вика “за тоше“. Песната излезе уште дента кога Тоше почина
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
Не грешка сте.На страницата пишива дека е направена 10 до 15 дена пред неговата смрт.Додека можеби тогаш дошла страницата со ЛИНК само за СЛУШАЊЕ.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.183
Мислења
895.514
Членови
31.918
Огласи
354
Најнов член
Kikirekovi
На врв Дно