• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Песна за нашиот Тоше

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Najdov edna pesna za tose na youtube.com.Slusnete ja.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=AQjgkvUbWg8"]YouTube - Pesna za Toše (a song for our angel Tose Proeski)[/ame]
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Оваа песна ја имам уште дента кога излезе се вика “за тоше“. Песната излезе уште дента кога Тоше почина
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
Не грешка сте.На страницата пишива дека е направена 10 до 15 дена пред неговата смрт.Додека можеби тогаш дошла страницата со ЛИНК само за СЛУШАЊЕ.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,674
Мислења
830,229
Членови
28,673
Најнов член
Nenad Mirovski
На врв Дно