• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

песна во позадина без некој плеер

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

zlatkogv

Intern
5 декември 2007
206
6
Imam edno prasanje!kako mozam.t.e so koj kod da stavam da pee nekoja pesna na mojata strana,bez pred toa da se startuva nekoj player.
blagodaram odnapred
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,575
Мислења
823,697
Членови
28,077
Најнов член
Brlebrle
На врв Дно