• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pes !?!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
Gledam deka mnogu luge na forumov se rasprasuvaat za igrata Pes jas voopsto nemam slusnato za ovaa igra a ako e dobra bi sakal da ja najdam ako mozete ve molam da mi dadete poveke informacii za ovaa igra kakva grafika koj tip na igra e za sto se rabori i slicno.
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
PES = ProEvolutionSoccer... Логично, играта е со фудбал :) Исто како Фифа, само 100 пати подобро :))
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
ok fala vi mnogu vo sekoj slucaj ne sum bas zainteresiran za igri so sport
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,517
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно