• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

PES 9 Demo

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Borgski

Intern
31 јули 2008
67
1
Konami Digital Entertainment денес пушти демо од за многумина на форумов долго и со нетрпение очекуваната Pro Evolution Soccer 2009 за нетрпеливите еве линк http://www.ggmania.com/?smsid=25970 кој што содржи линкови неколку до демото. За трпеливите In torrent we trust.
 

MrPoliceman

Intern
27 септември 2008
14
0
od ova shto mzoev da primetam na klipceto igrata 'smrdi'...ne deka ne ja sakam Pro Evolution Soccer , nego mnogu ja povtaraat fifa kako igra a fifa e najgrdata fudbalska igra ... taka da ostanuvame na dota i na cs 1.6 :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,698
Мислења
855,842
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно