• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Pes 6

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Преместено.

BTW
@FBI внимавај во иднина во која категорија ги отвараш темите.
 

FBI

Intern
3 септември 2008
12
0
Dali nekoj znae na PES 6 da gi napravi dresovite i drugite raboti da bidat originalni

DALI NEKOJ ZNAE NA PES 6 DA GI NAPRAVI DRESOVITE I DRUGITE RABOTI DA BIDAT ORGINALNI.AKO IMATE LINK PRATETE
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
off topic.
Аман вимавај на насловите на темите.. 2 теми по ред ти се BARAM..
Биди малце попрецизен, или во првата тема едитирај си го постот, и додади дека истото го бараш на pes 6. Глупаво изгледаат теми со еден збор со кој ништо не се објаснува.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
@FBI
Како прво, исклучи Caps Lock на тастатурата и постирај со мали букви, освен ако не се дереш на некого.
Како второ, внимавај малку со отворањето на нови теми за секое прашање во врска со една иста работа (во конкретниов случај играта РЕЅ). Досега имаш отворено 5-6 теми за РЕЅ и двојните теми се избришани.

1.Ja baram igrata PES2009
2.Ja baram igrata PES6
3.Pes 6
4.pes6 [Избришана]
5.pes [Избришана]
6.Dali nekoj znae na PES 6 da gi napravi dresovite i drugite raboti da bidat originalni [Постовите се преместени во оваа тема]

Немој за секое прашање во врска со играва да отвораш нова тема. Имаш неколку теми за РЕЅ и во рамките на тие теми побарај одговор на твоите прашања во врска со играта. Еве на пример искористи ја оваа тема за сите нејасни работи и прашања во врска со играта. Насловот на темата (Реѕ 6) дозволува поширока дискусија за се во врска со играта.
Во спротивно, секоја нова тема со прашања за РЕЅ ќе биде избришана.
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3.036
203
404
www.igorjanevski.com
DALI NEKOJ ZNAE NA PES 6 DA GI NAPRAVI DRESOVITE I DRUGITE RABOTI DA BIDAT ORGINALNI.AKO IMATE LINK PRATETE

Ама нема потреба да бара во другите теми. Го има одговорот во оваа тема.
Option фајлот што го прикачив во претходниот пост ја содржи и трансформацијата на дресовите и се останато.
Само не му е јасно изгледа. :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.297
Мислења
892.126
Членови
31.475
Огласи
17
Најнов член
DAVID BOMBATA
На врв Дно