1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Perl програмер

Дискусија во форумот 'Вработување' започната од Fiasco, 22 Мај 2013.

 1. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  Seavus има потреба од Perl програмер за период од минимум 8 месеци.
  Потребно искуство, минимум 3 години.

  Може да аплицираат кандидати и надвор од Македонија.

  За повеќе детали околу плата, работни услови, проектни активности итн, ќе дознаете на интервју со HR во Seavus.

  Заинтересираните нека ме контактираат во пп, ќе ги референцирам до HR.

  Поздрав,
  Игор
   
 2. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
Слични теми
 1. S
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,783
 2. S
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,599
 3. LiquidWorm
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,212
 4. S
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,245
 5. marv
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,034
Вчитување...

Сподели

Вчитување...