• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pentium Celeron® processor 266 sakam da instaliram xp,dali ke raboti

  • Ја почнал/а темата
  • #27

MuNja

Intern
19 септември 2008
192
9
Ke si go rabotam na xp zadovolen sum mi vrsi rabota za toa sto i sakav i sega nemozam da ocekuvam od taa konfiguracija ekstra performansi no vrsi rabota. Temata moze da se zatvori.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,704
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно