• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка Pen Tablet Wacom Intuos S Black

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ficiani

On your way to fame
1 јуни 2012
509
963
Скопје
www.filipkordanovski.com
Поздрав дечки, продавам скоро некористен Wacom Intuos S земен од Анхоч.
Гаранција мислам дека уште има, само треба да ја најдам. Слободно пишете проценки со и без гаранција. Го продавам пошо не го користам, а мислев дека ке го користам.
Моја проценка е ~3.8к - 4k.


197406761_899331200650975_1278546825028993420_n.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,680
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно