1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Печатачи Lexmark

Дискусија во форумот 'Скенери и принтери' започната од duracell, 4 Март 2010.

 1. duracell

  duracell
  Intern

  1
  0
  4 Март 2010
  Ваши мислења и искуства со lexmark ласерски печатачи, поконкретно со моделот E260 Mono Laser :ermm:
   
Слични теми
 1. filipvselena
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,065
Вчитување...

Сподели

Вчитување...