1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PCI-express 1Gbps-мрежни карти

Дискусија во форумот 'LAN // WAN // MAN // PAN // CAN' започната од gdamjan, 6 oктомври 2009.

 1. gdamjan

  gdamjan
  On your way to fame

  2,266
  534
  3 Април 2008
  Да не знае некоја каде во Скопје може да се најдат добри PCI-Express 1Gbps-мрежни карти?
   
 2. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,388
  3,101
  4 Септември 2008
  Барај во Неоком, HP сигурно ќе најдеш.
   

Сподели

Вчитување...