• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

PC Телефон

Статус
Затворена за нови мислења.

samoil

Intern
1 мај 2007
53
0
знае ли некој каде можам да најдам програма која ќе можам да ја користам како фиксен телефон?

незнам дали на темава и е тука местото, ама стварно не знаев каде да ја пишам.
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,809
82
Mislam deka e vozmozno spoi ja linijata vo modemot i instaliraj gi dodatnite programi za modemot.Jas so mojot modem imam takov program za prakanje faksovi pa mislam deka moze i da se vrti.
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Една од опциите е да користиш Hyper Terminal. Доколку користиш Моторола модем инсталирај SuperVoice, ако не тогаш инсталирај PhoneDialer.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,085
Мислења
877,266
Членови
30,685
Најнов член
Blaze Ivanov
На врв Дно