1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PC Power button

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Deksa, 28 Февруари 2020.

 1. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  439
  298
  9 Февруари 2012
  Машко
  Последна промена: 28 Февруари 2020
 2. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  439
  298
  9 Февруари 2012
  Машко
  На Peceto му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Jovan.74

  Button Function

  Jovan.74, 8 Јуни 2010, Во форумот: Java
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,360
 2. makedonce
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  902
 3. bokiscout
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  620
 4. DrMTR
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  8,071
 5. pekson
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  222
Вчитување...

Сподели

Вчитување...