• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

PC Mid-Gaming Asus B150, I7-6700, 8GB RAM, GTX1050TI 4GB, SSD, HDD ..

dzunko

Gaining Experience
26 септември 2007
361
271
Битола

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
42.970
Мислења
890.065
Членови
31.716
Огласи
213
Најнов член
Emel
На врв Дно