1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PC DELOVI

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BESKO, 5 Декември 2018.

 1. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  164
  227
  9 Јуни 2015
  Машко
  I5-8600 - 15000 Денари. Гаранција 3 години.

  COOLER XIGMATEK - 800 Ден. . 1 Година Гаранција

  RAM 2x8GB G-skill - 7500 Ден. 5 Години Гаранција

  Куќиштe XIGMATEK - 2500 Ден. 1 Година Гаранција

  ASROCK B360M-HDV - 3000 Ден. Гаранција 2 години  Деловите се максимум месец дена користени.

  Идат со цело пакување .
   
  На Banjifiko, Boldozer, Costigan_Jr и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  164
  227
  9 Јуни 2015
  Машко
  На Cobi89 и Molec им се допаѓа ова.
 3. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  164
  227
  9 Јуни 2015
  Машко
  МАТИЧНАТА Е ПРОДАДЕНА.
  КУЌИШТЕТО РЕЗЕРВИРАНА :)


  i5 8600 & Xigmatek cooler = 250€
   
 4. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  164
  227
  9 Јуни 2015
  Машко
 5. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  164
  227
  9 Јуни 2015
  Машко
  I5-8600 - 15000 Денари. Гаранција 3 години.
  COOLER XIGMATEK - 800 Ден. . 1 Година Гаранција
  (ПРОЦЕСОР+КУЛЕР - 250 )
  -
  RAM 2x8GB G-skill - 7500 Ден. 5 Години Гаранција
   
  На omegaRED му/ѝ се допаѓа ова.
 6. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  164
  227
  9 Јуни 2015
  Машко
 7. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  164
  227
  9 Јуни 2015
  Машко
  НОВИ ЦЕНИ

  I5-8600 - 14000 Денари. Гаранција 3 години.
  COOLER XIGMATEK - 800 Ден. . 1 Година Гаранција
  RAM 2x8GB G-skill - 6500 Ден. 5 Години Гаранција


  Деловите се многу малце користени.
  Купени на 5 ноември.
   
 8. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  164
  227
  9 Јуни 2015
  Машко
  Останува само Рамот.

  RAM 2x8GB G-skill - 6000 Ден. 5 Години Гаранција
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. vladimir171
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  377
 2. Pane24
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  332
 3. Mario.Bog
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  407
Вчитување...

Сподели

Вчитување...