1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PC Dell 7010 SFF so monitor Lenovo LT1953

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Torte Mobile, 25 Јануари 2020.

 1. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Se prodava komplet pc so monitor tastatura i maus

  8000 denari

  DELL OptiPlex 7010 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i3-3220/ 4GB RAM / 250 GB HDD/ DVD-RW/ Windows 10 Home

  Lenovo ThinkVision LT1953 - LED monitor - 19" (19" viewable) - 1440 x 900 - TN - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - DVI-D, VGA - business black
   
  На Betomk1981 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Енибади? Понудете и замена со мобилен телефон
   

Сподели

Вчитување...