• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pazete gi tipcive

  • Ја почнал/а темата
  • #1

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
Najdobiri se!!
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=__20nB-7DBA[/ame]
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=rcbchRnTTr4[/ame]
 
  • Ја почнал/а темата
  • #9

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=ADU1lhEb1X0[/ame]
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=fYlaIxNX01Q[/ame]
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=Q4FVFhHKMWw[/ame]
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
На Jeff Dunham и Pablo Francisco им нема равни. Ако тие не те насмејат никој нема.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
845,836
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно