1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PayPal, Фемина и од друго по малку

Дискусија во форумот 'Боречки клуб' започната од Excalibur, 6 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,797
  1,573
  22 oктомври 2012
  Машко
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,924
  4,129
  28 oктомври 2008
  Деца не се карајте. :)
  Имате тема баш со ваква намена, администрација, некој нека подрасчисти малку...
   
  На krema и Маша им се допаѓа ова.
 3. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,650
  6,803
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Jerry! Jerry! Jerry! :D
   
  На Zippo му/ѝ се допаѓа ова.
 4. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,988
  12,345
  23 Јануари 2008
  Манга
 5. gokica

  gokica
  Модератор

  8,396
  10,182
  13 Јуни 2009
  Вашите мислења од пејпал темата се преместени во фајт клуб ако сакате и понатаму да си дискутирате. Не им е местото во оригиналната тема. Без навреди понатаму ве молам.
   
  На Маша му/ѝ се допаѓа ова.
 6. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,421
  12,579
  2 Август 2012
  Машко
  И ова жениве не се како порано
   
 7. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,788
  5,544
  21 Јануари 2009
  Каква е оваа драма во која јас не сум вклучен????
   
  На Necromancer, farkizz, fuzzjaw и уште 5 други им се допаѓа ова.
 8. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  740
  671
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Ајде да ги омажиме слободните меѓу вас, да нема вакви проблеми.
   
 9. Маша

  Маша
  Gaining Experience

  130
  232
  24 Април 2007
  Женско
  Хахах дур спиеш, ќе ти го земат приматот :)
   
 10. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,191
  3,266
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 11. Маша

  Маша
  Gaining Experience

  130
  232
  24 Април 2007
  Женско
  Оу не, Пане и Авид во ист thread... биче с**ња...
   
 12. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,988
  12,345
  23 Јануари 2008
  Манга
  Ееее, не знаеш што си пропуштил...Кој ти е крив кога не пратиш 24/7 ....
   
 13. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,191
  3,266
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Paypal , femina и авид у пмс ...
   
 14. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,788
  5,544
  21 Јануари 2009
  Работата...
   
 15. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,421
  12,579
  2 Август 2012
  Машко
  Конечно треба да бидат банирани оние кои упорно пишуваат на латиница.
  Ни ова ни она, ни тастатурата не ми е наместена нит ништо!

  А на оние кои пишуваат на латиница и не користат интерпункциски знаци да им се одземе компјутерот.

  Преки суд! Правда за сите напатени членови на it.com.mk/forum барам!!
   
  На Necromancer, gOJDO, efto и уште 5 други им се допаѓа ова.
 16. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,788
  5,544
  21 Јануари 2009
  А што со оние кои го користат стариот доме(ј)н на it.mk?
   
 17. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,421
  12,579
  2 Август 2012
  Машко
  Не се фаќај за ситници. Ќе ти го загнам Пане да знаеш!
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Маша

  Маша
  Gaining Experience

  130
  232
  24 Април 2007
  Женско
  Нив ги врзуваш за столица, вадиш плочата и им кршиш пин по пин. Да патат...
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,788
  5,544
  21 Јануари 2009
  Не можеш.
  По консултацијата на Пане со неговиот адвокат, испадна дека тој рандом член на интернетот, Avid, бил во право.
  Така да следен пат јас се консултирам со адвокат!
   
 20. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,421
  12,579
  2 Август 2012
  Машко
  @Daniel86 оправа сокети. Џабе е :)

  Полошо е паста да им истуриш :D
   
  Маша, Daniel86 и на Avid им се допаѓа ова.
 21. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,191
  3,266
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Јас со психијатарот се видов и ми спомна дека и он бил на форумов и те читал ...
  Прогнозите негови за тебе се лоши...
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 22. Blue heart

  Blue heart
  Intern

  17
  2
  24 oктомври 2019
  Женско
  Tie sto ke gi omazis ke se usrekat hahaha ako e nekoja budala neka se mazi pa bas preku it forumov bozee ti neznaes sto zboris
   
  На Zippo му/ѝ се допаѓа ова.
 23. Blue heart

  Blue heart
  Intern

  17
  2
  24 oктомври 2019
  Женско
 24. Rukfash

  Rukfash
  Gaining Experience

  436
  251
  24 Јануари 2019
  Машко
  Не ме занима
  Срам да те е. Кај си цело време, спиеш ли?
   
Слични теми
 1. Dj-LiquidTrip
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,576
 2. sp1on
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,289
 3. ViktorGrebenaroski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,066
 4. DeepImpact
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,245
 5. efto
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  3,408
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...