1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Payoneer Картичка

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од Кристијан Николовски, 10 Јануари 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Кристијан Николовски

  Кристијан Николовски
  Intern

  16
  0
  2 Мај 2016
  Машко
  Здраво. Ме интересира дали може да се извади картичка Payoneer во Македонија и дали ќе може да се користи и какви сее условите за активација на картичката ?
   
 2. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,122
  587
  6 Јануари 2012
  Машко
  Друже има иста ваква тема, во која што ако ја разлисташ би требало да ги најдеш одговорите на твоите прашања, па дури и нешто повеќе да дознаеш што не ти има текнато во моментот да прашаш.
  Единствената разлика за да ја најдеш темата е тоа што картичка е напишана со мала буква.
  Поздрав
   
 3. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,923
  27,631
  4 Септември 2008
Слични теми
 1. daci92
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  14,309
 2. super_hacker
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,483
 3. MarkoHF
  Одговори:
  2,571
  Прегледи:
  214,809
 4. likov
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  10,181
 5. deni007
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,709
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...